• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Czech

Poznaj piękno Norwegii
Jeśli ktoś planuje wyjechać na wakacje do kraju w którym będzie mógł cieszyć się przede wszystkim pięknymi krajobrazami, to Norwegia z całą pewnością zalicza się w takiej sytuacji do zdecydowanie najciekawszych propozycji. Kraj ów powszechnie uważany jest za jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trudno byłoby nie zgodzić się co do tego, że słowa te rzeczywiście mają w sobie sporo racji.
Norwegia jest krajem o niezwykle pięknym i równocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części spotkamy szczególnie potężne góry oraz słynne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju znajduje się już w strefie polarnej, w związku z czym możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w okresie zimowym również i zorzę polarną. Ponadto jest to niezwykle czysty kraj, zatem całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – może to być więc świetna propozycja dla każdego, bez względu na to, jak pragniemy tutaj spędzać czas.
Rzecz jasna, w Norwegii spotkamy również i sporo pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Śmiało można więc powiedzieć, że jest to świetne miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla praktycznie każdego z nas!

1. Dowiedz się więcej

2. Zobacz więcej

3. Przejdź dalej

4. Przeglądaj

5. Sprawdź tutaj

Categories: Podróże

Comments are closed.